Spotkanie to stylowe i ciekawe wnętrze z przestronnym tarasem tonącym latem w zieleni. Smaczna kuchnia i dobre wina to nasze atuty.
Zapraszamy do spędzenia miłych chwil w naszej restauracji.

Spotkanie położone jest w urokliwym miejscu zielonego Żoliborza, m.in. przy pięknie odrestaurowanym starym Parku im. St. Żeromskiego, w którym znajduje się kolorowy plac zabaw dla najmłodszych. W pobliżu usytuowana jest Kępa Potocka z kanałkiem, alejkami dla spacerowiczów i wrotkarzy, ścieżkami rowerowymi oraz Centrum Olimpijskie PKOL.

Dodatkowe atuty to bliskość teatru Komedia, kina Wisła i metra. Po wszystkich atrakcjach na świeżym powietrzu, teatralnym spektaklu czy seansie w kinie, zapraszamy do nas! We wnętrzu, które ciekawie łączy elementy współczesnego designu ze sztuką użytkową lat 20-tych ubiegłego wieku gwarantujemy miłe chwile przy znakomitym jedzeniu, dobrym winie i przyjemnej dla ucha muzyce.

O jakości serwowanych u nas potraw niech świadczy fakt, że często gościmy w naszych progach szefów kuchni innych restauracji. Bywają u nas również dziennikarze i ludzie filmu, ale przy stolikach nie brakuje młodzieży, jak i menadżerów z pobliskich firm. Niektórzy przychodzą do nas na lunch, jednak zdarza się, że urzeczeni klimatem zostają nawet do 23.00, czyli do zamknięcia restauracji. Trudno stwierdzić, co jest największym atutem naszej restauracji: ciekawy design, sympatyczna obsługa, czy różnorodna oferta karty dań ? Ale harmonijne połączenie tych cech daje w efekcie idealne miejsce na... Spotkanie.